Som alle sikkert har hørt i nyhederne lukker Danmark ned, og dermed også GGIF Gymnastik.
Vi er foreløbig lukket ned til og med den 3/1-2021. Vi følger løbende situationen, og vil informere her samt på mail (til medlemmer) hvis der skulle komme nyt.
Vi vil godt her lige have lov til at hylde alle vore frivillige i foreningen – alle de frivillige i foreningen gør et kæmpe stykke arbejde og en kæmpe forskel. Det er svært at navigere i alle restriktionerne i disse tider, og der bliver stillet store og omskiftelige krav. TAK for jer 🙂
Vi vil også gerne have lov til at takke alle vores medlemmer som har støttet os dette år. Aktiviteterne har måske ikke været de samme og lige så ofte. Men jeres medlemskab i foreningen betyder rigtigt meget for os. TAK for jer 🙂
Med denne nedlukning af Danmark vil vi godt slutte med at ønske jer alle sammen en rigtig glædelig jul samt et rigtigt godt nytår 🎅🎄🤶
HUSK at passe på jer selv, jeres familier og hinanden så vi kommer sikkert igennem denne pandemi ❤
På vegne af foreningen
GGIF Gymnastik